+38(050) 823-25-65 +38(099) 704-47-77 +38(097) 919-35-73
Консультуємо щодня c 09:00 до 21:00
УКР РУС 0
0

У вашому кошику 0 товар
на сумму 0 грн

Оформити замовлення
Всі статті та огляди

Інфрачервоні сауни для спортсменів

Новини 17.11.2014 878

Инфракрасные сауны для спортсменов

Інфрачервоні сауни для спортсменів

У спортивній медицині інфрачервоні сауни застосовуються для зняття спазм, поліпшення кровопостачання, регенерації та реабілітації;  при порушеннях кровообігу, захворюваннях дихальних шляхів, бронхіальній астмі, хронічному бронхіті, простудних захворюваннях, алергічних захворюваннях, риніті, синуситі та інших запаленнях. Таку інфрачервону сауну купити можна, як з мотивів оздоровлення, так і для повсякденного користування.

Спортсмени, перш за все, вдячні інфрачервоній сауні за те, що вона допомагає відновленню сил.  В ході напружених тренувань і турнірів м'язи обтяжуються неокисненими продуктами життєдіяльності наших тканин.  М'язи стають як булижники.  Зрозуміло, такі перетруджені м'язи втрачають еластичність.  Спортсмен не в змозі з бездоганною точністю виконувати різноманітні рухи.  Інфрачервона енергія робить глибокий вплив на м'язи.  Стимулює їх, бо покращує постачання кров'ю, обмінні процеси.  Підвищується енергетичний потенціал м'язів.  І водночас відбувається їх очищення від кінцевих продуктів обміну речовин.

При великих м'язових зусиллях накопичується молочна кислота.  Це і є основний фактор втоми. Після великого навантаження рівень молочної кислоти у спортсменів становив в середньому близько 44 міліграмів.  В кінці сеансу в ІЧ сауні ця кількість знижувалася більш ніж у два рази, а через годину - майже в три. Дані біохімічних досліджень повністю збігалися з тими позитивними змінами таких показників, як швидкість, сила, витривалість і точність м'язових рухів.

Сеанси в інфрачервоній сауні підвищують реактивність м'язів, здатність їх до розтягування і повертають свіжість.  До того ж якщо купити інфрачервону кабіну додому, можна здійснювати релаксацію в будь-який зручний час.  Спортсмен отримує можливість повноцінно відпочити після напружених змагань і тренувань, швидше відновити сили.  Крім того, такий ефективний засіб відновлення дозволяє тренуватися більш інтенсивно, не боятися високих навантажень, без яких немислимий сьогодні спорт вищих досягнень.

Але інфрачервона сауна може послужити добру службу і тим, хто далекий від спорту.  Як своєрідне тренування всього організму.  Особливо для тих, хто за родом своєї роботи веде сидячий спосіб життя.

Сподобалася стаття,
поділіться з друзями:

Схожі статті