+38(050) 823-25-65 +38(050) 823-25-65 +38(097) 91-93-573
Консультуємо щодня c 09:00 до 21:00
УКР РУС 0
0

У вашому кошику 0 товар
на сумму 0 грн

Оформити замовлення
Всі статті та огляди

Комфортне тепло в будь-якому віці

Новини 05.01.2017 1018

Понад 215 років тому британським вченим В. Гершелем було відкрито сонячне випромінювання й описані його негативні та позитивні властивості.  Аналізуючи останні, особливу увагу науковий діяч звернув на те, що промені дуже швидко вбираються поверхнею шкіри, а при невеликому часу на відкритій місцевості рівномірно нагрівають тіло.  Саме цей принцип ліг в основу інфрачервоної сауни, яка не тільки дозволяє організму збільшити свої імунні властивості, але ще і впоратися з іншими проблемами, зокрема:

  • зайва вага;
  • в'яла шкіра;
  • швидке забруднення пір;
  • слабкі обмінні процеси;
  • слабка опірність організму до вірусних захворювань.

Принцип роботи

Нагрівачі акуратно вмонтовані по всій площі теплової кабіни, розмір якої ви можете підібрати найбільш оптимальний для вас на нашому сайті.  Великий плюс, що повітря максимально нагрівається до 45-50 градусів, таким чином, температура тіла не збільшується швидкими та критичними темпами.  Внаслідок того, що є дерев'яні лавочки, можна процедуру, тривалістю 30 хвилин, провести в положенні лежачи.

Кому не рекомендовані сеанси?

Комфортні й сприятливі за показниками вологості умови дозволяють проводити сеанси людям в будь-якому віці, починаючи з 12 років.  Виняток становлять люди, у яких є великі проблеми з серцево-судинними захворюваннями.

Натуральні компоненти для створення комфортної зони

Оздоблення натуральною деревиною дозволяє знизити алергічні реакції. В процесі роботи червоний канадський кедр віддає ефірні олії, які допомагають поліпшити роботу імунної системи та впоратися з нежитю або легкою застудою. Є відведення для світильників зі злегка приглушеним світлом.

Якщо раніше подібні інфрачервоні сауни були лише в спа-центрах, салонах краси та спортивних комплексах, то сьогодні, завдяки прийнятній ціні, швидкості збирання і величезному діапазону пропозицій на сайті компанії можна обзавестися тепловою кабіною і вдома.

Теплові хвилі проникають в організм на глибину до 4 см, А це значить, що внутрішні органи захищені від перегріву.  Після півгодини сеансу ви відчуєте себе бадьорими, шкіра стане чистою, а стан волосся не погіршитися, як після відвідування російської або фінської парної, де висока температура руйнує структуру волосся і провокує підвищену ламкість.

Сподобалася стаття,
поділіться з друзями:

Схожі статті