+38(050) 823-25-65 +38(099) 704-47-77 +38(097) 919-35-73
Консультуємо щодня c 09:00 до 21:00
УКР РУС 0
0

У вашому кошику 0 товар
на сумму 0 грн

Оформити замовлення
Всі статті та огляди

Користь і протипоказання ІЧ саун

Новини 20.10.2020 315

Затишні інфрачервоні сауни на 2 місця і просторі кабінки, розраховані на більшу кількість людей, сьогодні користуються величезною популярністю. А все завдяки поєднанню користі та комфорту від таких парилок. Ці сауни є ефективним засобом боротьби з різними бактеріями й вірусами, також вони допомагають побороти целюліт і найсприятливішим чином позначаються на стані шкіри.

Користь і протипоказання ІЧ саун

Про користь інфрачервоних кабін можна говорити дуже довго. Така терапія сприяє підвищенню імунітету, є відмінною профілактикою простудних захворювань, також глибоке прогрівання призводить до інтенсивнішого потовиділення, що виводить і організму шлаки, токсини. Крім того, ІЧ сауна уповільнює процес розмноження різних вірусів, бактерій і інших шкідливих мікроорганізмів, а число білих кров'яних тілець навпроти, нестримно збільшується.

Також не можна недооцінювати косметологічний ефект і омолодження усього організму! Така ця процедура славиться яскраво вираженим лімфодренажним ефектом, розкриваються пори, відбувається їх очищення, покращується колір шкіри. Для спортсменів або людей тих, що піддаються значним фізичним навантаженням відвідування ІЧ кабіни сприяє інтенсивному відновленню м'язів і суглобів. Також ця процедура забезпечує розслаблення і робить благотворний вплив на психоемоційний стан. 

Але попри таку кількість позитивних сторін, така парилка має і низку протипоказань:

  • злоякісні новоутворення;
  • інфекційні захворювання;
  • підвищена температура тіла;
  • вагітність і лактація.

Також щоб відвідування такої сауни не шкодило, слід дотримуватися простих рекомендацій. Перед сеансом випийте обов'язково 0,5 л води, не треба занадто довго знаходитися в парилці, досить сеансу тривалістю 20-30 хвилин, також після процедури обов'язково прийміть теплий душ і відпочиньте хвилин 20.

Особливості інфрачервоних саун

Головною особливість таких парилок є використання спеціальних інфрачервоних випромінювачів. Принцип дії ІЧ випромінювання схожий з дією сонячних променів. Інфрачервоні хвилі безпечного спектру проникають в тіло і забезпечують глибоке прогрівання, при цьому повітря вони не нагрівають. Таким чином, в кабінці буде досить комфортно, а результат ефективніший в порівнянні з лазнями фінського типу.

Усередині кабінка обшита деревиною. До речі кажучи від цього матеріалу залежить багато що, наприклад, канадський кедр сприяє інтенсивнішій дії ІЧ хвиль і скорочує час нагріву. Також натуральна деревина є екологічним матеріалом і забезпечує безпеку. 

Сьогодні кожен може стати володарем п'ятимісної інфрачервоної сауни від компанії SUNRAYS SAUNA. Наші кабінки відрізняються високою якістю, доступною ціною, а все що знадобиться для роботи таких парилок – розетка й електрика!

Сподобалася стаття,
поділіться з друзями:

Схожі статті