+38(050) 823-25-65 +38(099) 704-47-77 +38(097) 919-35-73
Консультуємо щодня c 09:00 до 21:00
УКР РУС 0
0

У вашому кошику 0 товар
на сумму 0 грн

Оформити замовлення
Всі статті та огляди

Детоксикація з потом

Новини 17.11.2014 737

Детоксикация с потом

Детоксикація з потом

Протягом останніх десятиліть у багатьох країнах велися дослідження феномену позитивного впливу інфрачервоного тепла на здоров'я людини.
Найбільшого поширення набула теорія біорезонансної детоксифікації розроблена вченими з Японії.

Коли такі токсичні гази, як діоксиди або такі забруднення, як свинець, ртуть або хлорин потрапляють у воду, вони мають тенденцію "утримуватися" великими молекулами води. Коли кількість цих токсинів накопичується в організмі (що складається в великій частини з води), знижується кровотік і блокується клітинна енергія і погіршується самопочуття. Детоксикація (виведення токсинів) відбувається, коли під впливом інфрачервоних хвиль молекули води в клітинах починають вібрувати.
Ці вібрації знижують міжмолекулярні сили і токсичні речовини "вириваються з полону" молекул води. Тепло розширює закупорені судини і допомагає виведенню шкідливих речовин з потом і сечею.

Сауни SunRays – це простий, приємний і здоровий шлях очистити себе від токсинів!

Багато з хвороб, з якими зіткнулося сучасне суспільство, беруть свій початок з несприятливого навколишнього середовища. Хвороби, фактично невідомі 20 років тому, типу хронічного синдрому втоми, тепер існують в епідемічних розмірах і продовжують розростатися з кожним роком. Діти, найбільш ймовірні жертви змін навколишнього середовища.

Люди міркують над питанням: чому вони відчувають себе виснаженими, чому їх голова здається «в тумані», чому вони постійно живуть з болем? Концентрація накопичених отруйних речовин в організмі може бути первинним чинником поганого здоров'я мільйонів людей. Важкі метали, пестициди, продукти згоряння палива й інші хімічні елементи можуть бути знайдені в істотних кількостях в організмі фактично у кожної людини на нашій планеті.

Недавні дослідження довели, що нагрів організму в інфрачервоних саунах стимулює клітини виводити з організму через піт і сечу отруйні речовини, включаючи свинець і ртуть. Таким чином, інфрачервоні сауни можна розглядати в якості одного з елементів (поряд з дієтою) програми глибокого очищення організму. Купити інфрачервону сауну в Україні не так вже й складно, як здається на перший погляд.

Очищення організму від токсинів є обов'язковою умовою запобігання різних хвороб і розладів здоров'я. Поряд зі здоровим харчуванням, голодуванням і різними дієтами, система інфрачервоного випромінювання пропонує широкий спектр перевірених можливостей, що виходять за рамки традиційної медицини. Регулярні сеанси в інфрачервоній кабіні – це дієвий, крім того, простий у використанні й той, що не вимагає великих фінансових витрат засіб. Найбільшу токсичну небезпеку становлять жири та холестерин, що потрапляють в організм разом з їжею. До складу поту, що виділяється під час сеансу в інфрачервоній сауні, входять вода, жири, холестерин і важкі метали. Піт людей, що користуються інфрачервоної кабіною, був досліджений і зрівняний з потом, що виділяється у звичайній сауні.
Отримані наступні результати:

Речовина, що виділяється
Звичайна сауна/баня Інфрачервона сауна
Вода 90-95% 80-85%
Інші речовини 5-10% 15-20%

Після дослідження поту, виділеного під час сеансу в інфрачервоній сауні, встановлені наступні складові частини інших речовин: свинець 84 мг, кадмій 6,2 мг, нікель 1,2 мг, мідь 0,11 мг, натрій 0,84 г (Green hospital,  1983).

Після порівняння кількості поту, який виділяється і здатності видалення шкідливих речовин у звичайній сауні та інфрачервоній кабіні встановлено, що під час сеансу в інфрачервоній сауні виділяється у два рази більше поту і в три рази більше інших речовин, а це означає, що здатність інфрачервоної сауни видаляти шкідливі речовини в шість разів перевищує здатність звичайної сауни.  На думку дієтологів токсичні речовини, які організм не здатний видалити через певні органи, накопичуються в жировій тканині.  Д-р Ishikawa (Японія) стверджує, що для розщеплення жирової тканини потрібна температура не менше 45 ° С.  Тепловий вплив енергії інфрачервоного випромінювання дає можливість наблизиться до цієї температурі в жировій тканині без надмірного навантаження на серцево-судинну систему, тому концентрація виділених токсичних речовин значно вище (у порівнянні зі звичайною сауною).

Регулярні сеанси в інфрачервоній сауні є оптимальним способом виведення з організму шкідливих речовин.  Маються на увазі не тільки токсичні речовини, що потрапляють в організм з їжею, а й алкоголь і нікотин.  Інфрачервона сауна, застосовувана поряд з медикаментами, які виводять шкідливі речовини, при наявності проблем, пов'язаних з вживанням алкоголю і нікотину, дає можливість самостійно створити програму очищення організму, яка потребує великих витрат і мінімально впливає на звичайний ритм робочої або іншої діяльності людини.

 

Сподобалася стаття,
поділіться з друзями:

Схожі статті