+38(050) 823-25-65 +38(099) 704-47-77 +38(097) 919-35-73
Консультуємо щодня c 09:00 до 21:00
УКР РУС 0
0

У вашому кошику 0 товар
на сумму 0 грн

Оформити замовлення
Всі статті та огляди

Сауна для схуднення

Корисні поради 17.11.2014 821

Інфрачервона сауна для схуднення

Избавьтесь от лишнего весаВинайдена в Японії й виконана з кращих сортів дерева сауна завжди виконувала гігієнічні функції.  Поряд з чуттєвою насолодою, вона з'єднувала в собі сучасність і автентичність.

Саме завдяки цим якостям інфрачервона сауна стає все більш популярною. Вона має великий вплив на схуднення і загальне оздоровлення організму.

Проникаючи глибоко в тіло, інфрачервоні промені прогрівають його зсередини, збільшуючи метаболізм і викликаючи рясне потовиділення. Завдяки цьому схуднення в сауні поєднує в собі розслаблення і комфорт разом з цілющими функціями.

Як це працює

Головна відмінність класичної лазні або сауни від інфрачервоної полягає в попередньому нагріванні навколишнього повітря. В результаті цього прогрівається все тіло відразу. Мікрохвилі проникають глибоко під шкіру, розширюють пори й збільшують потовиділення. Це підсилює терапевтичний ефект, і можна з упевненістю стверджувати, що ступінь впливу інфрачервоної сауни для схуднення у багато разів перевершує аналогічний вплив класичної лазні.

У процесі сеансу впливу мікрохвилі підвищують температуру тіла до тридцяти восьми градусів, вбиваючи при цьому шкідливі бактерії й віруси. Це сприяє зміцненню імунітету.

Уже після кількох сеансів такій сауні, за відгуками багатьох, крім реального зменшення ваги, відбувається активізація в організмі біологічно активних речовин.

 Зникають такі проблеми:

  • розтяжки шкіри;
  • вугрові висипання;
  • втрата пружності шкірного покриву;
  • виникнення нерівностей на поверхні;
  • втрата еластичності;
  • стрес;
  • головний і суглобний біль;
  • безсоння;
  • гіперпігментація;
  • порушення активного обміну речовин у верхніх шарах шкіри та інші.

Завдяки сучасним технологіям, що сприяє реальному омолодженню шкіри, розширення судин, а також поліпшенню метаболічних процесів, можна поставити знак рівності між інфрачервоною сауною і схудненням.

Рекомендації при відвідуванні

Ефект від одного сеансу сауни для схуднення замінює пробіжку на кілька кілометрів, але для підняття тонусу шкіри необхідно уважно прислухатися до порад фахівців.

Найкращого результату можна досягти при регулярності відвідування, синтезі раціонального харчування й оптимальних фізичних навантаженнях.

Перед процедурою варто випити побільше мінеральної води без газу для компенсації втрати кількості рідини.

Безпосередньо перед самим відвідуванням сауни для максимального розкриття пір і потових залоз варто прийняти теплий або гарячий душ.

Після відвідин варто застосувати масла і мазі, які швидко вберуться і зможуть пом'якшити прогріту шкіру. Але робити це перед тим, як увійти в кабінку, не слід.

Висновок

Оскільки, внаслідок тривалих досліджень, не було встановлено будь-яких обмежень на відвідування таких саун, все ж слід дотримуватися здорового глузду і не перевантажувати організм.

А в цілому прогрівання тіла на глибоких рівнях тільки сприяє загальному омолодженню організму, посиленню імунітету, поліпшенню шкіри в приємній обстановці.

Сподобалася стаття,
поділіться з друзями:

Схожі статті