+38(050) 823-25-65 +38(099) 704-47-77 +38(097) 919-35-73
Консультуємо щодня c 09:00 до 21:00
УКР РУС 0
0

У вашому кошику 0 товар
на сумму 0 грн

Оформити замовлення
Всі статті та огляди

Очищення організму в інфрачервоній сауні

Корисні поради 03.03.2017 580

Як очистити організм під час сеансів в інфрачервоній сауніКоли ми говоримо про такі гігієнічних процедурах, то, перш за все, розуміємо, що організм звільняється від шлаків, мікробів і вірусів, які накопичуються у верхніх шарах шкіри. Але при правильному, а головне регулярному підході, можна провести і чистку внутрішніх органів і систем.

З чого почати чистку?

  • З огляду на той фактор, що температура в кабіні вище середньої, але не настільки критична, як у російської або фінської парної, потрібно збільшити кількість рідини;
  • На тлі очищеної води сміливо можна вводити і трав'яні настої та чаї, при чому пити їх потрібно за 2-3 години до часу, яке ви хочете присвятити процедурі;
  • Очистити шлунок і кишечник.

Щодо останнього пункту, варто відзначити, що багато проблем зі шкірою або зайвою вагою, в'ялою шкірою і висипаннями будь-якого характеру пов'язані з неправильною роботою шлунково-кишкового тракту. Тому, якщо ви щасливий володар інфрачервоній сауні будинку або на дачі, необхідно не тільки правильно готувати організм до сеансу, але і використовувати всі базові можливості. Перш за все, не варто їсти за 1-2 години до відвідування теплової кабіни, адже їжа просто не встигне перетравитися. По-друге, жирна і дуже калорійна їжа не підходять для сеансу, а от фрукти, овочі, навіть ті, які приготовлені на пару, фруктові соки і пюре -то, що треба.

не перепрацьовувати кишечник

Відзначимо, що приймати проносні засоби перед сауною заборонено, навіть незважаючи на те, що вони швидше виявляють свій ефект в більш теплому середовищі. По-перше, ви ризикуєте зіпсувати собі сеанс і час для розслаблення, по-друге, ви будете відчувати тяжкість і рух в області живота; по-третє, ви ризикуєте сильно навантажити свої внутрішні органи, що не зовсім правильно.

Відновлення шлунково-кишкового тракту після теплового сеансу

Уважно стежити за своїм раціоном потрібно і після походу в сауну, оскільки потрібно дати кілька годин, щоб шлунок і кишечник відновилися після теплового навантаження. Як правило, після сеансу розслаблення, ви не відчуваєте почуття голоду, а якщо таке відвідало, то необхідно просто випити теплий трав'яний чай або свіжий сік.

Пам'ятайте, що комплексна очистка організму не пройде за один раз, тому на ряду зі спеціальними розчинами, чаями і напоями, можна і потрібно включити в звичний раціон похід в інфрачервону сауну не рідше ніж 2-3 разів на тиждень з тривалістю не більше 30 хвилин.

Сподобалася стаття,
поділіться з друзями:

Схожі статті