+38(050) 823-25-65 +38(099) 704-47-77 +38(097) 919-35-73
Консультуємо щодня c 09:00 до 21:00
УКР РУС 0
0

У вашому кошику 0 товар
на сумму 0 грн

Оформити замовлення
Всі статті та огляди

Оптимальний варіант сауни

Корисні поради 27.07.2017 822

Коли будівництво будинку або його капітальний ремонт завершено, спеціально виділена зона для відпочинку - сауни, - саме час почати її облаштування. Перше, з чим стикається потенційний клієнт, - питання, як правильно визначити підходящий варіант для себе і своєї сім'ї.

Сьогодні якісні сауни з Кореї не тільки характеризуються 100% натуральністю та екологічністю, але і розрізняються за кількістю місць в парній. Оптимальний варіант - для 4-6 персон. При цьому ви можете купити й до 8-10 посадочних місць, що стане відмінним способом для здачі її в оренду великим компаніям.

Як вигідніше: самому зробити парилку або купити вже готову?

Якщо ви маєте у своєму розпорядженні час, тоді можна не тільки зайнятися пошуком деревини, стійкого до тепла скла, безпосередньо перейти до установки, але набагато простіше і легше все ж купити готову кабіну-парилку.  Саме такий меблевий сегмент має ряд переваг, серед яких:

  • залишається тільки встановити кабіну в спеціальному місці;
  • всі деталі надійно зафіксовані та перед цим пройшли моніторинг на безпеку і міцність;
  • дерево піддавалося захисній обробці, а це значить, що з часом, воно не буде розтріскуватися.

Плюс, варто розуміти, що інфрачервона сауна корисніша для організму, в тому числі й дитячого, ніж звичайна фінська або російська парна. Тому, купуючи кабіну, ви отримуєте відразу всі необхідні механізми й комунікації для її використання.

Вибір кольору і декору

Складність самостійного встановлення сауни ще і в тому, що необхідно підібрати відповідний дизайн і зробити парилку красивою. Лобзик, пила й інші будівельні інструменти вам допоможуть в цьому, але, щоб малюнок був витонченим, треба не тільки мати досвід роботи, а й мати візуально налаштований окомір, щоб в результаті малюнок був однаковим і цілісним. Набагато простіше купити вже готову парилку, яка відрізняється стильним зовнішнім дизайном.

Розглядаючи колір сауни, можна вибрати, як світлі, так і темні відтінки. При цьому також можна знайти й комбіновані. Облаштування інфрачервоної сауни вимагає наявності вентиляційних сіток, хоча і в меншому розмірі, в разі фінської. У готових варіантах вони не тільки передбачені, але і декоративно оброблені. Не останнім плюсом готових конструкцій залишається те, що є датчик терморегуляції, а весь механізм не важить більше ніж 250 кг.

Сподобалася стаття,
поділіться з друзями:

Схожі статті