+38(050) 823-25-65 +38(099) 704-47-77 +38(097) 919-35-73
Консультуємо щодня c 09:00 до 21:00
УКР РУС 0
0

У вашому кошику 0 товар
на сумму 0 грн

Оформити замовлення
Всі статті та огляди

Принципи розміщення нагрівачів в інфрачервоній сауні

Новини 21.12.2016 636

Корейські виробники інфрачервоних саун, незалежно від кількості місць в сауні зробили ставку на правильне і зручне розташування нагрівачів.  Перш за все, це пов'язано з тим, що інфрачервоне випромінювання проникає неглибоко в шкіру і досить рівномірно. Плюс, відзначимо, що воно безпечне для людини, оскільки не нагріває внутрішні органи.

Обігрівач на підлозі - основний акцент від компанії

Розмістивши потужний і безпечний обігрівач в підлозі, вдається досягти ефекту рівномірного розподілу теплової енергії. Поступаючи знизу, тепло плавно нагріває ноги, тулуб і допомагає розслабитися під час сеансу.

Основні нагрівачі зосередилися на бічних стінках. Завдяки їх точковому місцю немає страху, що можна обпектися, до того ж все нагрівачі закриті декоративними гратами. Плюс, вам комфортно буде перебувати в кабінці, як в лежачому, так і сидячому положенні.

Периметральна система нагрівання - комфорт для кожного відвідувача

Завдяки тому, що виробник передбачив різні по місткості кабіни, нагрів проводиться циклічно, що допомагає:

  • швидше домогтися правильної температури в кабінці;
  • знизити ризик опіків і перегріву;
  • температура однакова у всій тепловій кабіні.

Відзначимо, що інфрачервоні сауни з канадського червоного кедра оснащені системою іонізації, що дозволяє не тільки не сушити повітря і не робити його занадто вологим, як у випадку російської парної, а зберігати правильні та максимально комфортні хімічні показники. Управляти нагріванням можна за допомогою портативного пульта.

Дизайн і додаткова система захисту

Саме ці правила застосовуються під час створення декоративних решіток внутрішніх нагрівачів.  Сітчаста структура дозволяє теплу надходити, при цьому вид кабіни залишається цілісним і красивим і відповідає італійським принципам обробки. За допомогою термостата проводитися контроль за температурним режимом, знижується ризик загоряння.

Додаткова система вентиляції

Для того щоб прибрати з кабіни погані запахи, передбачена система вентиляції. Вона потужна, але працює практично безшумно.

Робота нагрівальної, вентиляційної та освітлювальної системи працює за принципом компактного споживання енергії. Тому, навіть часті сеанси в інфрачервоній сауні НЕ виллються вам у копієчку. Зібрати кабіну можна досить швидко, оскільки передбачені спеціальні кліпси.

Сподобалася стаття,
поділіться з друзями:

Схожі статті