+38(050) 823-25-65 +38(099) 704-47-77 +38(097) 919-35-73
Консультуємо щодня c 09:00 до 21:00
УКР РУС 0
0

У вашому кошику 0 товар
на сумму 0 грн

Оформити замовлення
Всі статті та огляди

Особливості ІЧ саун

Новини 21.10.2020 307

Інфрачервоні сауни сьогодні стали прекрасною альтернативою класичних лазень. Відвідування такої кабіни сприяє детоксикації та найсприятливішим чином позначається на загальному стані. І не дивно, що все більше людей не проти мати свій особистий оздоровчий кабінет. Одномісні інфрачервоні сауни чудово підійдуть якщо є обмеження за площею. Також до їх переваг відноситься нижча вартість в порівнянні з великими парилками!

Особливості ІЧ сауни

Такі сауни набагато ефективніші за класичні парилки, адже ІЧ випромінювання проникає на велику глибину, досягає підшкірних шарів і переносить у декілька разів більше тепла, що призводить до інтенсивного потовиділення при нижчій температурі. Так що пропотіти в такій сауні вийде з великим комфортом. Принцип дії інфрачервоного випромінювання подібно до сонячного, воно проходить через повітря, практично не нагріваючи його, та зате впливає на щільний об'єкт, що знаходиться на його шляху.

Головним елементом ІЧ кабіни є інфрачервоний випромінювач. Саме він випускає невидимі інфрачервоні промені, які впливають на тіло і прогрівають його як би зсередини до зовні, у випадку ж з саунами фінського типу цей процес відбувається абсолютно навпаки. 

Більшість кабін розрахована на 1-2 відвідувачі, проте є і чотиримісні інфрачервоні сауни. Існують наступні типи нагрівачів :

  • кварцеві;
  • карбонові.

Від типу устаткування та обшивки кабінки залежить багато що. Так, наприклад, канадський кедр посилює дію ІЧ хвиль, сприяє швидшому нагріву, а ефірні олії, які виділяють панелі з дерева не лише створюють особливу атмосферу, але і мають заспокійливий ефект.

Користь і шкода

Відвідування іч сауни дуже корисно для людини. Воно сприяє зміцненню стінок судин, поліпшенню кровообігу. Це знижує ризик інсульту та інфаркту, а також інших серцево-судинних захворювань. Значно покращується стан нервової системи й імунітету в цілому. Глибинне проникнення ІЧ енергії забезпечує інтенсивне прогрівання, що є відмінною профілактикою грипу і простудних захворювань. Також можна помітити і явний косметичний ефект. Підвищується еластичність шкіри й значно зменшується целюліт. Відвідування ІЧ сауни є відмінною профілактикою шкірних захворювань, дерматитів.

Відвідування ІЧ сауни взагалі здатне побороти безліч недуг, але є і такі хвороби, які навпроти, тільки розвиватимуться в подібному середовищі. Тому від такої процедури варто відмовитися у разі захворювань печінки та нирок, при СД, кровотечах, паразитарних і інфекційних захворюваннях. Крім того, не варто зловживати й знаходитися в парилці понад 30 хвилин, а щоб уникнути обезводнення, обов'язково випивайте 0,5 літра води перш ніж зайти в парилку. Ці прості правила є запорукою безпеки й міцного здоров'я. 

Сподобалася стаття,
поділіться з друзями:

Схожі статті