+38(050) 823-25-65 +38(099) 704-47-77 +38(097) 919-35-73
Консультуємо щодня c 09:00 до 21:00
УКР РУС 0
0

У вашому кошику 0 товар
на сумму 0 грн

Оформити замовлення
Всі статті та огляди

Переваги під час сеансу в інфрачервоній сауні

Новини 28.12.2016 554

З огляду на той факт, що під час нагрівання тіла в інфрачервоній сауні організм, як шкіра, так і внутрішні органи, не перегріваються, можна говорити про те, що знижується ризик виникнення проблем, в тому числі, і серцево-судинних.

инфракрасная саунаІнфрачервона сауна сьогодні активно рекомендується людям для:

  • тих, хто хоче схуднути, при цьому зберегти нормальну функцію виведення і скупчення води;
  • спортсменам для харчування м'язів;
  • тим, хто стежить за фігурою, чистотою шкіри та часто проводить профілактичні очищаючі процедури.

Велика перевага ще й у тому, що в процесі сеансу починається активний рух кисню по клітинам організму, тому це благотворно впливає на загальний тонус.  Саме тому після відвідин теплової кабінки спостерігається приплив енергії, починається поліпшуватися настрій, а організм відчуває себе бадьорим.

Сеанс в тепловій кабіні корисний ще й тим, що не створюється різкого критичного температурного переходу. М'язи розслабляються, потім відбувається швидко процес відновлення.  Рекомендується фахівцями з профілактичною метою ходити в таку сауну двічі в тиждень;  якщо ви мрієте позбутися від в'ялої шкіри та слабкості, допомогти організму впоратися з фізичними навантаженнями, тоді сеанси необхідно збільшити до 3 разів на тиждень.  Середній хронометраж походу в інфрачервону сауну - 30 хвилин.

Медики пропонують сеанси як додатковий засіб в боротьбі із зайвою вагою

Поряд з правильним харчуванням, активними фізичними навантаженнями, необхідно організму допомогти відновити обмінні процеси.  Шляхом поліпшеного кровотоку і руху лімфи вдається максимально налагодити обмін речовин, побороти зайву вагу і при цьому зберегти тонус шкіри.

Азіатський прорив в дослідженнях

Японські вчені, які постійно дивують світову громадськість своїми досягненнями, прийшли до висновку, що інфрачервона сауна особливо корисна людям, у яких є проблеми з травленням. Так, поганий апетит лікується регулярними сеансами;  довели позитивний вплив на всі групи м'язів виступає вагомим аргументом у виборі підтримуючої терапевтичної методики для спортсменів. Плюс, лікарі також рекомендують сеанси жінкам, які переживають менопаузу. З організму вдається швидше вивести токсичні речовини, відновити захисні властивості та допомогти з меншими втратами й витратами вийти з цієї ситуації.

Сподобалася стаття,
поділіться з друзями:

Схожі статті