+38(050) 823-25-65 +38(099) 704-47-77 +38(097) 919-35-73
Консультуємо щодня c 09:00 до 21:00
УКР РУС 0
0

У вашому кошику 0 товар
на сумму 0 грн

Оформити замовлення
Всі статті та огляди

Користь від музичного супроводу теплового сеансу

Новини 10.02.2017 579

Протягом вже понад 30 років, як інфрачервона сауна отримала визнання та успіх серед клієнтів медики й дослідники не зупиняються у своїх пошуках і створенні найбільш сприятливої ​​атмосфери для прийняття теплових процедур.  Багато хто сходиться на думці, що протягом 30 хвилин сеансу ще більш розслабленим організм буде відчувати себе, якщо він буде чути розслаблюючу музику або улюблені треки.

Чому музика важлива?

  • У поєднанні зі сприятливою температурою надає позитивний розслаблюючий ефект;
  • Допомагає максимально абстрагуватися і налаштуватися на процедуру;
  • Зміцнення нервової системи, нормалізація роботи серця;
  • Психологічне очищення організму, блокування сторонніх думок;
  • Звуки природи вже давно визнані одним з основних інструментів в терапії нервових розладів і доведена їх ефективність в підтримці високої стресостійкості організму.

Надійність технічних інновацій

Польза от музыкального сопровождения теплового сеанса

Завдяки інноваційним технологіям, системі захисту від перегріву, розробники пропонують замовити сауну разом зі звуковою системою, яка не боїться високої температури та буде радувати вас багато років. Привертає той момент, що ви самі завантажуєте треки, а також керуєте порядком, гучністю і якістю звучання за допомогою пульта. Компактний розмір програвача і динаміків для звучання не притягують увагу і вигідно вписуються в інтер'єр теплової кабіни.буде ще більш корисним і розслаблюючим.

Якщо ж ви любите слухати радіо, то і ця можливість передбачена в саунд-системі для інфрачервоної сауни. Для зручності передбачена робота з дисками та флеш-накопичувачами.

Як правильно підібрати плей-лист

Медики рекомендують в період релаксу в тепловій кабіні вибирати спокійні інструментальні композиції, але при цьому також говорять про те, що звуки природи, звуки дельфінів, шум моря або дощу і шурхіт листя допоможуть розслабитися ще більше, і навіть вдома ви зможете відчути себе в дорогому спа-салоні.

Гучність повинна бути середньою, адже високі ноти навпаки будуть провокувати активну фазу роботу нервової системи, і вам буде складніше розслабитися.

В кінці процедури можна встановити собі інтенсивний трек, який подарує заряд бадьорості та налаштує на прийняття душу.  Міняти плей-листи не складе ніякої складності та сеанс в інфрачервоній сауні буде ще більш корисним і розслаблюючим.

Сподобалася стаття,
поділіться з друзями:

Схожі статті