+38(050) 823-25-65 +38(099) 704-47-77 +38(097) 919-35-73
Консультуємо щодня c 09:00 до 21:00
УКР РУС 0
0

У вашому кошику 0 товар
на сумму 0 грн

Оформити замовлення
Всі статті та огляди

Основна перевага інфрачервоної сауни

Новини 09.11.2016 536

Основна перевага інфрачервоної сауни в тому, що шкіра не тільки продовжує дихати, а й сильно не нагрівається. Так, розглядаючи сеанси у фінській бані, шкіра нагрівається до 80, а іноді й до 90 градусів.  Такий поріг вкрай критичний, оскільки хоч і токсичні речовини виводяться досить швидко, епідерміс нагрівається, і з нього швидко виводяться колагени, що відповідають за щільність і еластичність покриву.

Японські технології на захисті здоров'я та краси

Автором інфрачервоної сауни вважається японець Тадаші Ішикава, який вивчаючи тривалий час вплив інфрачервоних хвиль, не тільки зумів підібрати оптимальну деревину для парилки - канадський кедр, але і розрахував оптимальний час знаходження.  В середньому, для того щоб розслабитися та отримати заряд приємних емоцій сеанс не повинен перевищувати 20-30 хвилин.  Для дітей цей поріг дорівнює 15-20 хвилин.

Відзначимо, що сеанс нагадує рівномірне загоряння на пляжі, таким чином, шкіра не опікується і рівномірно нагрівається.  Важливими перевагами подібного відпочинку можна вважати й такі:
Польза инфракрасной сауны

  • зниження температурного нагріву на внутрішні органи, в тому числі судини та мозок;
  • рівномірне виведення води з організму, а це значить, що зневоднення вам не загрожує;
  • очищення епідермісу не тільки від пилу і дрібного сміття, а й залишків косметики, надлишків шкірного сала;
  • ефективний засіб схуднення, оскільки хвилі рівномірно впливають на плавлення шкірного жиру.

Акцент на глибоке нагрівання тканин

Оскільки система нагрівання працює за принципом хвиль, вони рівномірно нагрівають все тіло, залишаючи приємне тепло.

Говорячи про вагомі переваги, розглянемо той факт, що компактні кабінки по своїй площі можуть розміщуватися в будь-якому приміщенні, головне, щоб був продуманий доступ до електричної мережі.

З огляду на той факт, що тіло нагрівається поступово, стан після сеансу приємно розслаблений, а не знемоги. Варто зупинитися на тому, що знімається м'язова втома і нормалізуються обмінні процеси, тому сеанси рекомендують дієтологи в процесі інтенсивного схуднення або при нарощуванні м'язової маси для спортсменів.

Сеанс в інфрачервоній сауні виділяють «гормон щастя», тому люди після нього розслаблені та відпочилі. Шляхом широкого вибору кабінок встановити цей вид можна й у себе вдома, плюс привертає той факт, що після доставки в розбірному вигляді, треба витратити не більше ніж годину на монтаж всієї конструкції.

Сподобалася стаття,
поділіться з друзями:

Схожі статті