+38(050) 823-25-65 +38(099) 704-47-77 +38(097) 919-35-73
Консультуємо щодня c 09:00 до 21:00
УКР РУС 0
0

У вашому кошику 0 товар
на сумму 0 грн

Оформити замовлення
Всі статті та огляди

Детоксикація організму за допомогою ІЧ саун

Новини 26.01.2021 257

Популярність інфрачервоних кабін росте з кожним днем. Посилення кровообігу, позбавлення від шлаків, прогрівання м'язової тканини, боротьба з наслідками застуди й зміцнення імунітету – це тільки малий перелік користі від ІЧ випромінювання. Сьогодні особливий попит покупців мають не лише одномісні кабіни, але і пристрої, що дозволяють приймати теплові ванни сім'єю (трьох- і чотиримісні ІЧ сауни).

Зв'язок інфрачервоної сауни та детоксикації

Сприятливий вплив ІЧ сауни на організм обумовлений позбавленням клітин від токсичних речовин, що накопичуються з-за несприятливих умов довкілля. За допомогою прискорення кровообігу, який відбувається під впливом інфрачервоного випромінювання, прискорюються обмінні процеси.

Токсини, серед яких шкідливі для здоров'я людини з'єднання:

  • алюмінію;
  • ртуті;
  • свинцю

і інших важких металів, виводяться разом з потом через пори шкіри. Підвищене потовиділення є наслідком глибокого прогрівання м'язової тканини.

Про детоксикацію свідчить зміна стану організму. Зменшення шкідливих з'єднань в крові дозволяє людині позбавитися від тяжких головних болів і неприємних відчуттів в м'язах, а також забути про проблеми з суглобами. Після процедур в кабінках з ІЧ променями зменшується зовнішні прояви целюліту (захворювання, спровокованого застоєм лімфи), а також зменшується видима сітка з капілярів.

Процедури в інфрачервоній сауні, яким передуватиме масаж або фізичні навантаження, допоможуть максимально швидко привести в норму фігуру. А у поєднанні з дієтою, яку багато хто називає «правильним харчуванням», можна не лише позбавитися від зайвих кілограмів, але і підвищити опірність організму вірусам і бактеріям. Сучасні 5-місні кабінки сьогодні можна побачити у багатьох фітнес-центрах.

Ефективність ІЧ саун спостерігається при лікуванні застуди. Шкідливі з'єднання, що утворюються і накопичуються в тілі людини при підвищенні температури, при прогріванні променями виходять через пори на шкірі значно швидше.

Підготовка до відвідування ІЧ сауни

Щоб підвищити ефективність процедури очищення організму і прискорити процес виведення токсинів слід дотримуватися простих правил. Підготовка включає масаж, здатний поліпшити кровопостачання органів, і прийняття гарячого душу, який розширить пори та звузить капіляри.

В процесі очищення тіла від токсинів, яке відбувається внаслідок глибокого прогрівання тканин при активному потовиділенні, людський організм втрачає воду. Тому украй важливо не допустити обезводнення. Для цього перед процедурою слід випити близько 0,5 л чистої негазованої води.

Що стосується харчування, то перед відвідуванням інфрачервоної сауни не треба дотримуватися якоїсь спеціальної дієти або тривалого голодування. Але відразу після їжі відвідувати сауну не рекомендується, адже в цей час організм витрачає енергію на перероблювання їжі. При цьому не протипоказане відвідування ІЧ сауни в процесі лікувального голодування, адже це сприяє очищенню організму від шлаків.

Завершити процедуру слід прийомом душу. Вода має бути комфортної температури. Попри те, що після сеансу в інфрачервоній сауні немає втоми, рекомендується проводити процедури перед сном.

Сподобалася стаття,
поділіться з друзями:

Схожі статті