+38(050) 823-25-65 +38(099) 704-47-77 +38(097) 919-35-73
Консультуємо щодня c 09:00 до 21:00
УКР РУС 0
0

У вашому кошику 0 товар
на сумму 0 грн

Оформити замовлення
Всі статті та огляди

Позбавляємося від целюліту

Новини 30.11.2016 580

Принцип дії теплової кабіни, як часто називають інфрачервону сауну, зосереджений на рівномірному нагріванні тіла, таким чином, промені тепла проникають під шкіру і здатні розщеплювати жир у верхньому шарі епідермісу.  Відзначимо, що навіть багато дієтологів і спортивні тренера роблять ставку на таких процедурах, коли пацієнт хоче позбутися зайвої ваги та целюліту.

Основні переваги подібної сауни:
избавление от целлюлита

  • проникнення на 4 см вглиб, тому активна дія йде, як на целюліт 1 стадії, так і четвертої;
  • відсутність опіків;
  • активна дія на шкірний жир.

Позбавляємося від апельсинової кірки

Доволі неприємний візуальний і естетичний ефект пов'язаний з порушенням обмінних процесів.  Часте відвідування інфрачервоної сауни дозволяє відновити циркуляцію крові й лімфи, оскільки саме ці речовини допомагають розігнати поклади, що накопичилися.

Контроль харчування

Якщо в разі спортивних навантажень ви збільшуєте споживання їжі через те, що почуття голоду вас переслідує, то під час відвідування сауни такого ефекту не виникає. Для підтримки організму в нормі, необхідно просто збільшити споживання чистої води.

Відзначимо, що з'єднувальний матрикс внутрішніх тканин досить складно піддається регенерації, і якщо ви перебуваєте в пошуку додаткових коштів для отримання красивої та здорової шкіри, тоді 3 рази в тиждень по 25-30 хвилин ви повинні відвідувати теплову кабіну. Зрозуміло, що це можна робити в спеціальних салонах або спортивних центрах, але при цьому можна вигідно вкласти гроші та встановити інфрачервону сауну у себе вдома, тим більше, що комплект повністю готовий до установки та запуску. Великий плюс, що відвідувати сауну зможуть всі члени вашої родини, і ви не будете прив'язані до певного часу.

Додаткові переваги інфрачервоної сауни

Перш за все, позитивний ефект виникає в разі відновлення імунозахисної здатності організму.  При цьому не порушується водний баланс і принципово не збільшується температура внутрішніх органів. При затвердінні волокон колагену шкіра моментально втрачає свій привабливий зовнішній вигляд, відвідування теплової кабіни дозволяє зупинити цей процес і відновити рідкий агрегатний стан основної речовини для шкіри.  Після відвідування сауни, необхідно провести масаж для того, щоб розбити вузлики, що утворилися.

Сподобалася стаття,
поділіться з друзями:

Схожі статті