+38(050) 823-25-65 +38(099) 704-47-77 +38(097) 919-35-73
Консультуємо щодня c 09:00 до 21:00
УКР РУС 0
0

У вашому кошику 0 товар
на сумму 0 грн

Оформити замовлення
Всі статті та огляди

ІЧ сауна – ефективний спосіб боротьби з вірусами і застудою

Новини 19.10.2020 274

Інфрачервона сауна все більше набуває популярності й сьогодні багато людей не проти облаштувати вдома такий ІЧ кабінет. У SUNRAYS SAUNAS представлений величезний вибір невеликих двомісних ІЧ кабінетів, а також просторіших кабінок. 

ІЧ сауна – ефективний спосіб боротьби з вірусами та застудою

Принцип дії ІЧ опромінення полягає в глибинному проникненні теплових хвиль в тіло людини. Так, наприклад, проста фінська лазня нагріває повітря, а воно своєю чергою людину, тут же навпаки, випромінювання впливає безпосередньо на об'єкт і виходить що нагрів відбувається як би зсередини назовні. Ще за старих часів лікарі помітили, що під час лихоманки відбувається наступна реакція організму, яка дозволяє активно боротися з різними хворобами :

  • зростає кількість лейкоцитів, які допомагають у боротьбі з інфекціями;
  • пригальмовується швидкість розмноження бактерій. 

Під час відвідування ІЧ сауни в крові людини підвищується зміст еритроцитів і гемоглобіну. А це значно підвищує імунітет і опірність людини до простудних захворювань. Так що регулярне відвідування ІЧ сауни є відмінною профілактикою та ефективною мірою боротьби з грипом і застудою!

Користь інфрачервоної сауни

Відвідування ІЧ сауни актуально не лише у разі, коли йдеться про лікування грипу або застуди. Також ця процедура сприяє виведенню шлаків і токсинів з організму, що призводить до загального поліпшення самопочуття, зміцнення імунної системи й робить помітний косметологічний ефект. Так ІЧ сауна допомагає побороти ненависну проблему багатьох жінок – целюліт. Всього декілька процедур і стан шкіри значно покращає, вона стане більше пружною й еластичною, а апельсинова кірка зникне.

Тепло проникає глибоко у всередину організму і сприяє глибокому прогріванню, що найсприятливішим чином позначається на здоров'ї. Відвідування ІЧ сауни сприяє зміцненню стінок судин, а в результаті того, що посилюється приплив кисню в мозок відбувається відновлення тиску, покращується стан нервової системи, виходить побороти безсоння. Також ця процедура сприяє відновленню пошкоджених тканин, а для спортсменів цей сеанс допомагає швидко зняти напругу з м'язів і суглобів! 

Тримісні ІЧ кабіни є одними з найоптимальніших, адже з одного боку відвідувати їх вийде разом з компанією, при цьому такі кабінки не занадто громіздкі й мають оптимальну вартість. 

Сподобалася стаття,
поділіться з друзями:

Схожі статті