+38(050) 823-25-65 +38(099) 704-47-77 +38(097) 919-35-73
Консультуємо щодня c 09:00 до 21:00
УКР РУС 0
0

У вашому кошику 0 товар
на сумму 0 грн

Оформити замовлення
Всі статті та огляди

Показання і протипоказання по ІЧ

Новини 17.11.2014 1094

Інфрачервона сауна (протипоказання)

Паріння в лазні з давніх-давен вважається одним з найбільш дієвих способів оздоровлення організму. Це прекрасний засіб для підняття тонусу й отримання заряду енергії та бадьорості на кілька днів.

Різновидів бань на білому світі існує безліч. Є лазні російські, японські, турецькі, фінські сауни, а також інфрачервоні.

Про останні й піде мова, оскільки поряд з їх незаперечною користю є деякі тонкощі в користуванні ІЧ-сауни, а також певні протипоказання, якими не варто нехтувати.

Переваги та обережності

Всім відома приголомшлива користь для організму, яку може дати паріння при високих температурах. Це очищення тіла від шлаків, токсинів і зміцнення імунітету, активізація біологічних речовин, які розширюють судини, спалювання зайвих жирів і багато іншого.

Але при відвідуванні інфрачервоної сауни слід також звернути увагу на протипоказання. Зокрема, вони найчастіше ставляться до людей, які відчувають проблеми зі здоров'ям. Для них такі сеанси не завжди можуть бути бажаними.

Меншою мірою схильні до нарікань інфрачервоні сауни. Протипоказання до них не такі жорсткі, але все ж варто завжди попередньо проконсультуватися з фахівцями.

Категоричні протипоказання до сауни, при яких не слід приймати дану процедуру:

  • підвищена температура;
  • висипання на тілі;
  • гіпертонія;
  • вірусні захворювання;
  • хвороби шкіри;
  • різного роду запалення.

При користуванні інфрачервоної кабіною існує також ряд протипоказань для дітей.

Попри те що здорова дитина отримає помітний оздоровчий ефект при прогріванні тіла, є явні протипоказання сауни:

  • застуда з підвищенням температури;
  • загострення хронічних захворювань;
  • післяопераційний і посттравматичний періоди.

Будь-яка сауна, навіть інфрачервона, може бути небажана вагітним через істотне підвищення температури тіла, але про явні протипоказання слід консультуватися з лікарем.

Підсумок

Дотримуючись необхідних заходів обережності, можна отримати масу переваг.

Омолодив організм шляхом очищення його від шлаків і токсинів, можна істотно підвищити імунітет. Це дасть можливість уникнути захворювань, позбавитися від зайвої ваги й відчути себе наповненим енергією та оптимізмом.

Принцип дії ІЧ сауни відрізняється від традиційної лазні й сауни.  Відсутність гарячого повітря і високої вологості значно звужує список категоричних протипоказань, які характерні для традиційних лазень і саун.  Наприклад, у звичайних лазнях забороняється відвідування осіб з високим артеріальним тиском (гіпертонія), проте, люди з таким захворюванням спокійно можуть відвідувати ІЧ сауну.  Більш того, під час сеансу, артеріальний тиск в ІЧ сауні знижується.

Проте, існує ряд абсолютних протипоказань, такі як: інфекції та контагіозний захворювання;  бацилоносійства і паразитарні захворювання, страх і негативне ставлення до відвідування сауни, психози й психопатії; епілепсія.

Якщо у Вас є побоювання на рахунок відвідування ІЧ сауни, то краще порадитися з лікарем, знайомим з дією ІЧ сауни.

Сподобалася стаття,
поділіться з друзями:

Схожі статті